Ütü Hizmeti

Ütü yapacak zamanınız mı yok veya çok aceleniz mi var hiç sorun değil tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya bizi ziyaret etmek.

Ütü Hizmeti

Ütü yapacak zamanınız mı yok veya çok aceleniz mi var hiç sorun değil tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya bizi ziyaret etmek.

 

Giysi ve çamaşırlarınızın yıkanmasını ve kusursuz ütülenmesini dert etmeyin! Dry Atakent ailesi olarak sıfır hatayı prensip edindik. Ailenizin ve firmanızın çözüm ortağı Dry Atakent tüm giysilerinizi özel deterjanlarla temizleyerek hem sizlerin hem de ailenizin sağlığına önem verir.

Giysilerdeki bakteriler zamanla çeşitli hastalıklara ve özellikle çocuklu olan ailelerde çocukların sağlığının olumsuz yönde etkilenmesine neden olur. O nedenle giysileri özenle temizleyip, örnek olacak şekilde ütülemekteyiz.

Dry Atakent, giysilerin dışında yorgan, battaniye, pike gibi ürünleri de yıkamaktadır.

 

ÇAMAŞIR YIKAMA

Yoğun geçen günün sonunda eve geldiğinde biriken kirli kıyafetleri görünce yorgunluğun daha da artar. Çamaşır yıkama, asma, katlama işleriyle uğraşınca kendine ve sevdiklerine ayıracağın vakit git gide azalır. Bu sebeple çamaşırlarını yıkatmak için çamaşırhane bulmak isteyebilirsin. Çamaşır yıkama firmaları, evde kullanılan çamaşır makinalarından farklı profesyonel makinalar kullanır. Bu kullanılan makinalar tüm kıyafetlerini kısa bir süre içerisinde ilk aldığın günkü haline dönüştürebilir. Fakat bu kez de firmayı bul, kıyafetlerini taşı, bekle, geri almaya git gibi uğraşlar işini zorlaştırır. Böylece yine zahmete girersin ve zamanın daralır. Seni bu tür dertlerden kurtarmak için teknolojinin getirdiği bir avantaj olarak ''Hayatınızı kolaylaştıran uygulama'' cümlesiyle karşına çıkıyor Temiz. Giysilerine en iyi görünümü vermek ve ömürlerini uzatmak amacıyla sana özel online çamaşır yıkama hizmeti sunuyor.

YIKAMA VE ÜTÜLEME

Dry Atakent Kuru Temizleme çamaşır yıkama  ve ütüleme hizmetinde çamaşırlarınız verilen talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde giysileriniz çekmez, solmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür kıyafet ve ev tekstil ürünleriniz Dry Atakent Kuru Temizleme güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Çevre dostu, son teknolojiye uygun malzemelerle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

ÜTÜLEME FİYATLARI

Ütü sırasında yapılan hatalar kıyafetlerinizde düzeltilemeyecek hasarlar bırakabilir. Kıyafetlerinizi kumaş türüne göre ayırıp, o kumaşa özel doğru ütüleme tekniği ile ütülerseniz deformasyona uğramadan askıya hazır hale gelecektir. Ütü yaparken en çok zorlayan kıyafetlerden biri şüphesiz ki gömleklerdir. Gömlekler, kadın-erkek farketmeksizin herkesin şık bir kombin oluşturmak için vazgeçemediği parçalardan biridir. İşe veya toplantıya giderken ya da günlük kullanımlarda sık sık tercih edilen gömleklerin üzerinde güzel durması için mutlaka iyi bir ütüye ihtiyacı vardır. Gömlek ütüleme ise emek gerektiren ve bir o kadar da vakit alan işlemlerden biridir.

HEMEN ARAYIN! +905526893722

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram