Hakkımızda

Dry Atakent ailesi olarak uzun yıllardır başta kuru temizleme olmak üzere , terzi tadilat ihtiyaçlarınız, halı yıkama, ev tekstili ve ütü gibi ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Hizmet bölgelerimiz başlıca Küçükçekmece, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Mahmutbey, Göztepe ilçelerimiz ve bu ilçelerimizin tüm mahalleridir. İhtiyacınız olan hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz siparişinize istinaden servis gerektiren siparişlerde ürünlerinizi evinizden alıp gerekli işlemler yapıldıktan sonra tekrar evinize bırakmaktadır. 

 

Ürünlerinizin teslim süreci gerçekleştikten sonra ürünlerinizi özenle inceliyor, yapacağımız işlem ve hizmete göre kategorize edip ayırıyoruz. Ürün özellikleri ve seçilen hizmetin gerekliliklerine göre uygun makineler  veya işçilik seçerek özenle seçtiğiniz hizmetin tamamlanmasını sağlıyoruz. Uzman ekip ve kadromuz ile son derece titiz, itinalı, disiplinli bir çalışmanın ardından ürünlerinizi ilk günkü temizliğine ve ferahlığına kavuşturmaya özen gösteriyoruz. 

Randevu sistemi ile çalışıyoruz. Ürünlerinizi teslim etmeden önce ve teslim ettikten sonra lütfen randevu saati veya teslimat saati istemeyi unutmayınız. Genelde hızlı bir süreç içerisinde hizmet isteklerinize yanıt versekte seçeceğiniz hizmete göre işlemleriniz yoğunluktan dolayı bazen birkaç iş gününü bulabilir. 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram