Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Son derece titizlikle ve büyük özenle kıyafetlerinizi ilk günkü görünümüyle temizliğine kavuşturuyoruz. Yapman gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve randevu almak. İstediğin gün ve saatte ürünlerini alıp temizleyelim ve tekrar getirelim.

Kuru Temizleme

Son derece titizlikle ve büyük özenle kıyafetlerinizi ilk günkü görünümüyle temizliğine kavuşturuyoruz. Yapman gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve randevu almak. İstediğin gün ve saatte ürünlerini alıp temizleyelim ve tekrar getirelim. 

 

KURU TEMİZLEME HALI YIKAMA

Dry Atakent Kuru Temizleme, olarak halı yıkama hizmetinde iddialıyız. Halılarınız hijyenik şartlarda son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile konusunda uzman ve eğitimli personeller ile profesyonelce yıkanmaktadır. Halılarınız sağlık örgütleri tarafından belirlenen standartlara göre kullanılan halı kurutma odası ile yaz / kış fark etmeksizin evinize ya da işyerinize %100 kuru olarak teslim edilir. Halı yıkamak önemli bir temizlik operasyonudur, belirlenen sağlık ve hijyen kurallarına uyulmaması halinde siz ve sevdikleriniz zarar görebilir. Konuyla ilgili daha geniş bilgi ve servis talebi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

KURU TEMİZLEME LEKE ÇIKARMA

Kuru temizleme leke çıkarma işlemlerinde en hızlı ve en başarılı sonucu verirken, bu leke için evde saatler harcamak, elbette akıllıca değil.Giysilerinizde ya da ev tekstili ürünlerinizde bulunan lekeleri çıkarmak için, evde yapacağınız uygulamalar zaman kaybına neden olur. Üstelik leke çıkarayım derken, ürünün kumaş kalitesi de, rengi de bozulur. Bu şekilde riske girmek yerine, kuru temizleme yaptırmak doğru bir adım olacaktır. Ancak kuru temizlemeciye ürünleri teslim ederken, mutlaka lekeyi bildirerek, ona uygun işlem gerçekleştirmelerini sağlamak gerekir.Kendi sektöründe lider isimlerden biri olan Dry Atakent Kuru Temizleme , yaygın bayi ağı sayesinde ülkemizin birçok noktasında sizlerle! Hayatı kolaylaştırmaya devam eden Dry Atakent Kuru Temizleme , lekelerle mücadelede de yanınızda!

TERZİ KURU TEMİZLEME

Kuru temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören yada yıpranmış kumaş dokularını yıpratmadan yada yıpranan dokuları onararak giysilerinizin uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır. Dry Atakent Kuru Temizleme olarak kuru temizleme hizmetimiz ile itina ile evden eve, leke çıkartma, onarım, tadilat, ütüleme vb sorunlar için en son teknolojiyle hizmetlerimizle sizlerleyiz…

KURU TEMİZLEME

Yaşantımız içerisinde bizlere sunulan en büyük kolaylıklardan biri de, şüphesiz ki kuru temizleme. Zaman problemi yaşadığımız şu dönemde, temizlik için vakit ayırmak yerine, bu süreci daha kaliteli uğraşlarla geçirebiliyoruz. Üstelik kuru temizleme sayesinde hem temizleme işlemi çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriliyor, hem de ürünlerin kalitesinin de, renginin de bozulmaması sağlanıyor. Bu da her anlamda uzun vadede kazançlı çıkmamıza olanak sağlıyor.

DRY KURU TEMİZLEME

Dry Atakent Kuru Temizleme  teknolojik makineleri sayesinde ürün kabulünden sonra 1 saat içinde ürünleri teslim edebilmektedir. Bu süreye, temizleme işlemlerinden sonra yapılan ütüleme dahildir. Kuru temizleme süresini etkileyen faktörler bulunmaktadır; toplam giysi sayısı, ürünlerin kirlilik derecesi, kumaş çeşitleri, kuru temizlemenin iş yoğunluğu… Ayrıca özel işlem gerektirebilen abiye elbise, gelinlik gibi ürün tiplerinin temizleme süresi ceket, gömlek, pantolon tarzı günlük kıyafetlere göre daha fazladır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram